Aktualności

Jesteś tutaj: Akademia Ruchu Drogowego / Aktualności

Imię, nazwisko, a może numer ewidencyjny? WORD-y różnie wywołują na egzaminy

W związku z wejściem w życie przepisów dotyczących RODO, duża część wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego zmieniła zasady dotyczące wywoływania kandydatów na kierowców na egzaminy. Ale nie wszystkie. Bo przepisy interpretowane są w różny sposób.

 

O nowych zasadach, którymi objęto kandydatów na kierowców, WORD-y informują na swoich stronach internetowych. „Z dniem 25 maja 2018 r. osoby przystępujące do egzaminów na prawo jazdy, będą wywoływane po imieniu i godzinie egzaminu. Na ekranie w poczekalni egzaminu praktycznego będzie wyświetlana kolejka osób egzaminowanych, na której zamiast nazwiska, będzie widniał numer ewidencyjny kandydata, który jest na zaświadczeniu o wyznaczeniu terminu egzaminu” – wyjaśnia WORD w Szczecinie.

 

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ .

  • Zapisz się na Kurs

    Wybierz solidną szkołę jazdy i zapisz się na najbliższy kurs. U nas zajęcia praktyczne oraz teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem.

  • Teorii ucz się w domu

    Nie masz czasu na wykłady? Jesteśmy elastyczni, dlatego swoim kursantom dajemy możliwość nauki teorii w domu, jest to świetnie rozwiązanie, które sprawdza się w dzisiejszym zabieganym świecie.

  • Zdaj egzamin za pierwszym razem

    Współpraca z najlepszymi gwarantuje świetny wynik egzaminu, u nas zdasz egzamin bez problemu, a co więcej staniesz się odpowiedzialnym kierowcą.

Galeria

Sprawdź jakimi pojazdami dysponujemy oraz w jakich salach wykładowych odbędą się zajęcia