O Szkole

Jesteś tutaj: Akademia Ruchu Drogowego / O Szkole

O Akademii

Witamy na naszych stronach. Jeżeli masz zamiar dołączyć do grona kierowców to nie mogłeś lepiej trafić! Zapraszamy na nasze kursy i szkolenia. 

 

Akademię Ruchu Drogowego w Szczecinie założyli Bożena Pietrzak i Marek Kwiatkowski, kontynuując realizowane z dużym powodzeniem w Akademii Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, prowadzonej przez Jacka Poka, kształcenie kandydatów na kierowców i kierowców posiadających już uprawnienia do kierowania pojazdami.

Instruktorzy o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach zawodowych (posiadających prawa jazdy kat. B, C, D, C+E oraz "Certyfikaty" instruktorów doskonalenia techniki jazdy) oferują najwyższą jakość szkolenia w zakresie prawa jazdy kat. B, C, C+E i D. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia dla kierowców zawodowych (Szkolenia okresowe i Kwalifikacje wstępne). 

Przygotujemy Cię nie tylko do zdania egzaminu państwowego ale przede wszystkim będziesz gotowy do bycia prawdziwym i odpowiedzialnym kierowcą. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kurs przejdziesz w miłej i spokojnej atmosferze, a lekcję będą dostosowane do czasu jakim dysponujesz oraz umiejętności które przyswoisz. 

 

"Każdy robi to samo, ale nie każdy robi to tak samo" My robimy to dobrze i skutecznie. Przyjdź i przekonaj się!

 

 

Certyfikat 

 

Jesteś zadowolony z kursu w Akademii? Powiedz o tym innym tutaj !

  • Zapisz się na Kurs

    Wybierz solidną szkołę jazdy i zapisz się na najbliższy kurs. U nas zajęcia praktyczne oraz teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem.

  • Teorii ucz się w domu

    Nie masz czasu na wykłady? Jesteśmy elastyczni, dlatego swoim kursantom dajemy możliwość nauki teorii w domu, jest to świetnie rozwiązanie, które sprawdza się w dzisiejszym zabieganym świecie.

  • Zdaj egzamin za pierwszym razem

    Współpraca z najlepszymi gwarantuje świetny wynik egzaminu, u nas zdasz egzamin bez problemu, a co więcej staniesz się odpowiedzialnym kierowcą.

Aktualności / Promocje

Galeria

Sprawdź jakimi pojazdami dysponujemy oraz w jakich salach wykładowych odbędą się zajęcia